1490nm CWDM DFB Pigtail -laserdiodimoduuli
  • Air Pro1490nm CWDM DFB Pigtail -laserdiodimoduuli
  • Air Pro1490nm CWDM DFB Pigtail -laserdiodimoduuli
  • Air Pro1490nm CWDM DFB Pigtail -laserdiodimoduuli
  • Air Pro1490nm CWDM DFB Pigtail -laserdiodimoduuli

1490nm CWDM DFB Pigtail -laserdiodimoduuli

1490 nm CWDM DFB Pigtail Laser Diode Module on hermeettisesti suljettu CWDM 1490 nm InGaAsP/InP DFB laserdiodimoduuli pienessä koaksiaalityyppisessä paketissa, joka sisältää nopean InGaAs PIN -monitorin valodiodin ja yksimuotoisen letkuliittimen.

Lähetä tiedustelu

Tuotteen Kuvaus

1. Yhteenveto 1490nm CWDM DFB Pigtail -laserdiodimoduulista

1490 nm CWDM DFB Pigtail Laser Diode Module on hermeettisesti suljettu CWDM 1490 nm InGaAsP/InP DFB laserdiodimoduuli pienessä koaksiaalityyppisessä paketissa, joka sisältää nopean InGaAs PIN -monitorin valodiodin ja yksimuotoisen letkuliittimen.

2. 1490nm CWDM DFB Pigtail -laserdiodimoduulin esittely

1490 nm CWDM DFB Pigtail Laser Diode Module on hermeettisesti suljettu CWDM 1490 nm InGaAsP/InP DFB laserdiodimoduuli pienessä koaksiaalityyppisessä paketissa, joka sisältää nopean InGaAs PIN -monitorin valodiodin ja yksimuotoisen letkuliittimen.

3. 1490nm CWDM DFB Pigtail -laserdiodimoduulin ominaisuudet

jäähdyttämätön;

ï ¼ ž2mW lähtöteho;

1490nm DFB-laserdiodi;

Sisäänrakennettu PD valinnainen;

Single Mode Fiber pigtail FC/APC:llä, FC/PC:llä tai muilla;

4. 1490nm CWDM DFB Pigtail -laserdiodimoduulin käyttö

Digitaalinen signaalin siirto;

WDM-järjestelmä;

Tietoliikenne;

Tietoliikenne;

Kuitukanava.

5. 1490nm CWDM DFB Pigtail -laserdiodimoduulin sähköoptiset ominaisuudet (T=25℃)

Parametri Symboli Kunto Min. Typ. Max. Yksikkö
Keskiaallonpituus λC PO = PF 1480 1490 1500 nm
Optinen lähtöteho PF IF=ITH+20mA 2 - - mW
Kynnysvirta ITH   4   10 mA
Käyttöjännite VF - - 1.2 1.5 pF
Nousuaika/syksyaika TR/TF JOS=ITH,PO=PF(20-80)% - - 0.4 ns
Valvo virtaa OLEN PO = PF 0.1 - 1 mA
Kapasitanssi C - - 10 15 PF
Spektrin leveys (-20 dB) Δλ IF=ITH+20mA   1.6 2.5 nm
Seurantavirhe TE - -1.0 - 1.0 dB
Optinen eristys ISO - 30 - - dB
2 sekunnin järjestyksessä intermodulaatiosärö IMD2 - - - -50 dBc
3. asteen intermodulaatiosärö IMD3 - - - -60 dBc
Suhteellisen voimakkuuden melu RIN - - - -145 dB/Hz
Sivutilan vaimennussuhde SMSR PO = 2mW 40 - - dB

6. 1490nm CWDM DFB Pigtail -laserdiodimoduulin pakkauspiirustus ja PIN-OUT-määritelmä (yksikkö:mm)

7. 1490nm CWDM DFB Pigtail -laserdiodimoduulin toimitus, toimitus ja jakelu

Kaikki tuotteet on testattu ennen lähettämistä;

Kaikilla tuotteilla on 1-3 vuoden takuu. (Laatutakuun alkamisen jälkeen veloitetaan asianmukainen huoltopalvelumaksu.)

Arvostamme liiketoimintaasi ja tarjoamme välittömän 7 päivän palautusoikeuden. (7 päivää tavaroiden vastaanottamisen jälkeen);

Jos myymälästämme ostamasi tuotteet eivät ole täydellistä laatua, eli ne eivät toimi sähköisesti valmistajan ohjeiden mukaisesti, palauta ne meille vaihtamista tai hyvitystä varten.

Jos tuotteet ovat viallisia, ilmoita meille 3 päivän kuluessa toimituksesta;

Kaikki tuotteet on palautettava alkuperäisessä kunnossaan, jotta ne ovat oikeutettuja hyvitykseen tai vaihtoon;

Ostaja vastaa kaikista toimituskuluista.

8. FAQ

K: Mikä on tarvitsemasi aallonpituus?

V: Meillä on 793nm 808nm 915nm 975nm laserdiodi.

K: Mikä on lähtötehon vaatimus?

V: Laatikkooptroniikka voidaan mukauttaa tarpeidesi mukaan.

Hot Tags: 1490nm CWDM DFB Pigtail laserdiodimoduuli, valmistajat, toimittajat, tukkumyynti, tehdas, räätälöity, irtotavarana, Kiina, valmistettu Kiinassa, halpa, alhainen hinta, laatu

kohdassa otsakkeen

Lähetä tiedustelu

Ole hyvä ja voit lähettää kyselysi alla olevassa lomakkeessa. emme aio vastata teille 24 tuntia .