Matalakohinainen 1550 nm nanosekunnin pulssikuitulasermoduuli DTS-anturijärjestelmälle
  • Air ProMatalakohinainen 1550 nm nanosekunnin pulssikuitulasermoduuli DTS-anturijärjestelmälle
  • Air ProMatalakohinainen 1550 nm nanosekunnin pulssikuitulasermoduuli DTS-anturijärjestelmälle
  • Air ProMatalakohinainen 1550 nm nanosekunnin pulssikuitulasermoduuli DTS-anturijärjestelmälle
  • Air ProMatalakohinainen 1550 nm nanosekunnin pulssikuitulasermoduuli DTS-anturijärjestelmälle

Matalakohinainen 1550 nm nanosekunnin pulssikuitulasermoduuli DTS-anturijärjestelmälle

Matalakohinainen 1550 nm nanosekunnin pulssikuitulasermoduuli DTS-anturijärjestelmään voidaan käyttää kuitulaserissa, kuituanturijärjestelmässä ja muissa sovelluksissa.

Lähetä tiedustelu

Tuotteen Kuvaus

1. Matalakohinaisen 1550 nm:n nanosekunnin pulssikuitulasermoduulin käyttöönotto DTS-anturijärjestelmälle

Nanosekunnin pulssilaser käyttää ainutlaatuista piiriä ja optista optimointia. Lähtöpulssin leveyttä, huipputehoa ja toistotaajuutta voidaan säätää. Työskentelyaallonpituus ja teho ovat vakaat, ja kohina on alhainen. RS232-sarjaportti on kauko-ohjattu. Sitä voidaan käyttää kuitulaserissa, kuituanturijärjestelmässä ja muissa sovelluksissa.

2. Matalakohinainen 1550 nm nanosekunnin pulssikuitulasermoduuli DTS-anturijärjestelmälle

Kaikki kuidun rakenne;

Pulssin leveys, toistotaajuus ja teho säädettävissä;

Pöytätaso tai moduulipaketti.

3. Matalakohinaisen 1550 nm:n nanosekunnin pulssikuitulasermoduulin käyttö DTS-anturijärjestelmään

Suuritehoinen laser siemenlähde;

Epälineaarinen optiikka;

Optinen kuituanturi.

4. Matalakohinaisen optis-sähköinen ominaisuus 1550 nm:n nanosekunnin pulssikuitulasermoduuli DTS-anturijärjestelmälle

Parametrit Yksikkö Arvot Huomautuksia
Toiminta-aallonpituus nm 1550±1  
Spektrin leveys nm ≤1  
Ulostulon huipputeho W 5½ž30 Säädettävä Muokattava
Pulssin leveys ns 1½ž30 Säädettävä  
Toistuva taajuus KHz 10½ž1000 Säädettävä  
Virran epävakaus
(Lyhytaikainen 15min)
dB ≤±0,02  
Virran epävakaus
(Pitkäaikainen 10 tuntia)
dB ≤±0,05  
Trigger-tila - Sisäinen laukaisu SMA-liitäntä
Kuitutyyppi - SM-kuitu, FC/APC  
Mitat mm 260 (L) × 280 (S) × 120 (K)  
Virtalähde V AC 110-240V Pöytätaso
Käyttölämpötila -5 ~ +60  
Säilytyslämpötila -20 ~ +75  

5. Matalakohinainen optinen pulssiaaltomuoto 1550 nm nanosekunnin pulssikuitulasermoduuli DTS-anturijärjestelmään

Low Noise 1550nm Nano-second Pulse Fiber Laser Module For DTS Sensor System

Low Noise 1550nm Nano-second Pulse Fiber Laser Module For DTS Sensor System

6. Toimitus, toimitus ja vähäkohinaisen 1550 nm:n nanosekunnin pulssikuitulasermoduuli DTS-anturijärjestelmään

Kaikki tuotteet on testattu ennen lähettämistä;

Kaikilla tuotteilla on 1-3 vuoden takuu. (Laatutakuun alkamisen jälkeen veloitetaan asianmukainen huoltopalvelumaksu.)

Arvostamme liiketoimintaasi ja tarjoamme välittömän 7 päivän palautusoikeuden. (7 päivää tavaroiden vastaanottamisen jälkeen);

Jos myymälästämme ostamasi tuotteet eivät ole täydellistä laatua, eli ne eivät toimi sähköisesti valmistajan ohjeiden mukaisesti, palauta ne meille vaihtamista tai hyvitystä varten.

Jos tuotteet ovat viallisia, ilmoita meille 3 päivän kuluessa toimituksesta;

Kaikki tuotteet on palautettava alkuperäisessä kunnossaan, jotta ne ovat oikeutettuja hyvitykseen tai vaihtoon;

Ostaja vastaa kaikista toimituskuluista.

Low Noise 1550nm Nano-second Pulse Fiber Laser Module For DTS Sensor System

7. FAQ

K: Mikä on lähtötehon vaatimus?

V: Meillä on 10W, 30W, 50W vaihtoehtoja, voimme myös muokata tarpeidesi mukaan.

K: Onko sinulla vaatimuksia paketin koosta?

V: Meillä on valittavissa moduulityyppi ja työpöytä.

Hot Tags: Matalakohinainen 1550 nm nanosekunnin pulssikuitulasermoduuli DTS-anturijärjestelmälle, valmistajat, toimittajat, tukkumyynti, tehdas, räätälöity, irtotavarana, Kiina, valmistettu Kiinassa, halpa, alhainen hinta, laatu

kohdassa otsakkeen

Lähetä tiedustelu

Ole hyvä ja voit lähettää kyselysi alla olevassa lomakkeessa. emme aio vastata teille 24 tuntia .