1350nm DFB Butterfly -laserdiodi
  • Air Pro1350nm DFB Butterfly -laserdiodi
  • Air Pro1350nm DFB Butterfly -laserdiodi
  • Air Pro1350nm DFB Butterfly -laserdiodi
  • Air Pro1350nm DFB Butterfly -laserdiodi

1350nm DFB Butterfly -laserdiodi

1350 nm DFB Butterfly -laserdiodi, jonka teho 120 mW 900 µm:n kuitupaidan kautta. Kuitu on noin 1M pitkä, FC/APC- tai FC/PC-liittimellä. Laser on ylimääräinen, uusi laatikossa ja sisältää tiedot ja testitiedot.

Lähetä tiedustelu

Tuotteen Kuvaus

1. Yhteenveto 1350nm DFB Butterfly -laserdiodista

1350 nm:n DFB sisäänrakennettu TEC Butterfly -laserdiodi, 120 mW:n teho 900 µm:n kuitupaidan kautta. Kuitu on noin 1M pitkä, FC/APC- tai FC/PC-liittimellä. Laser on ylimääräinen, uusi laatikossa ja sisältää tiedot ja testitiedot.

2. 1350nm DFB Butterfly -laserdiodin esittely

1350 nm:n DFB sisäänrakennettu TEC Butterfly -laserdiodi, 120 mW:n teho 900 µm:n kuitupaidan kautta. Kuitu on noin 1M pitkä, FC/APC- tai FC/PC-liittimellä. Laser on ylimääräinen, uusi laatikossa ja sisältää tiedot ja testitiedot.

3. 1350nm DFB Butterfly -laserdiodin ominaisuudet

Keskiaallonpituus 1350 nm tai mukauta;

CW-lähtöteho 10mW 20mW tai mukauta

Matalaprofiilinen 14-nastainen perhospaketti;

DFB-laser, yksitaajuus;

FC/APC tai FC/PC-liitin.

4. 1350nm DFB Butterfly -laserdiodin käyttö

Kuituoptinen viestintä;

Laser lähteet;

CATV-järjestelmät.

5. 1350nm DFB Butterfly -laserdiodin sähköoptiset ominaisuudet (T = 25℃)

Parametri Symboli Kunto Min. Typ. Max. Yksikkö
>Keskiaallonpituus λc TL=15~35℃ CW 1348 1350 1352 nm
>Optinen lähtöteho PO - 10 - - mW
> Kynnysvirta ITH - - 10 35 mA
> Rinnetehokkuus ƞ CW lähtöteho 5mW 0.05 >0.11 >0.2 >mW/mA
> Käyttövirta Iop PO = 10 mW (CW) - >100 >200 > mA
> Spektrin viivanleveys LW FWHM - >3 >- >MHz
>Laser Forward Voltage VF CW lähtöteho 10mW - 1.2 3.0 V
>Seuraa tummaa virtaa ID - - - 0.1 μA
>Kaistanleveys (@-3dB) BW - - 2.5 - GHz
>Sivutilan vaimennussuhde SMSR CW 35 40 - dB
>Optinen eristys - -10 < TC < +70℃ 30 - - dB
>Suhteellisen voimakkuuden kohina RIN CW, lähtöteho 5mW - -145 - dB
>TEC asetettu lämpötila Ts - 15 - 35
> Tuloimpedanssi ZIN - 22 25 28 Ω
> Termistorivirta ITC - 10 - 100 μA
> Termistorin vastus RTH TL = 25℃ 9.5 10 10.5 KΩ
>TEC-virta ITEC TL = 25℃, TC = 70℃ - - 1.5 A
>TEC-jännite VTEC TL = 25℃, TC = 70℃ - - 3.5 V
>TEC-kapasiteetti ΔT Tc = 70℃ - - 50
> Termistorin lämpötila - - - - 100
>Aallonpituuspoikkeama (EOL) △λ Testattu ohi
25 vuoden käyttöikä
- - ±0,1 nm
>Aallonpituus Lämpötilakerroin Δλ/ΔT TEC lämpötila
klo 15-35
- 0.09 - nm/℃
>Aallonpituus Virtakerroin Δλ/ΔΙ - - 0.01 - nm/mA

6. 1350nm DFB Butterfly -laserdiodin pakkauspiirros ja PIN-OUT-määritelmä (yksikkö:mm)

Tyyppi 1

Tyyppi 2

7. 1350 nm DFB Butterfly -laserdiodin toimitus, toimitus ja jakelu

Kaikki tuotteet on testattu ennen lähettämistä;

Kaikilla tuotteilla on 1-3 vuoden takuu. (Laatutakuun alkamisen jälkeen veloitetaan asianmukainen huoltopalvelumaksu.)

Arvostamme liiketoimintaasi ja tarjoamme välittömän 7 päivän palautusoikeuden. (7 päivää tavaroiden vastaanottamisen jälkeen);

Jos myymälästämme ostamasi tuotteet eivät ole täydellistä laatua, eli ne eivät toimi sähköisesti valmistajan ohjeiden mukaisesti, palauta ne meille vaihtamista tai hyvitystä varten.

Jos tuotteet ovat viallisia, ilmoita meille 3 päivän kuluessa toimituksesta;

Kaikki tuotteet on palautettava alkuperäisessä kunnossaan, jotta ne ovat oikeutettuja hyvitykseen tai vaihtoon;

Ostaja vastaa kaikista toimituskuluista.

8. FAQ

K: minkä aallonpituuden haluaisit?

V: Meillä on suuret aallonpituudet 1270nm - 1650nm.

K: Mikä on lähtötehon vaatimus?

V: Meillä on 10mW ja 20mW vaihtoehtoja, voimme myös muokata tarpeidesi mukaan.

K: Millaisen kuitutyypin haluaisit?

V: SM-kuitu tai PM-kuitu.

Hot Tags: 1350nm DFB Butterfly laserdiodi, valmistajat, toimittajat, tukkumyynti, tehdas, räätälöity, irtotavarana, Kiina, valmistettu Kiinassa, halpa, alhainen hinta, laatu

kohdassa otsakkeen

Lähetä tiedustelu

Ole hyvä ja voit lähettää kyselysi alla olevassa lomakkeessa. emme aio vastata teille 24 tuntia .