1410nm DFB Pigtailed Laser Diode Single Mode Fiber
  • Air Pro1410nm DFB Pigtailed Laser Diode Single Mode Fiber
  • Air Pro1410nm DFB Pigtailed Laser Diode Single Mode Fiber
  • Air Pro1410nm DFB Pigtailed Laser Diode Single Mode Fiber
  • Air Pro1410nm DFB Pigtailed Laser Diode Single Mode Fiber

1410nm DFB Pigtailed Laser Diode Single Mode Fiber

Tässä 1410nm DFB Pigtailed Laser Diode Single Mode Fiber -kuidussa on sisäänrakennettu InGaAs-monitorivalodiodi ja optinen eristin, joka on integroitu sen pakkaukseen. Lähtöteho kuidusta >2mW, Tämä laserdiodi soveltuu käytettäväksi optisissa verkoissa, kuten matkaviestinjärjestelmissä ja CATV-järjestelmissä.

Lähetä tiedustelu

Tuotteen Kuvaus

1. Yhteenveto 1410nm DFB Pigtailed Laser Diode Single Mode Fiber -kuidusta

Tässä 1410nm DFB Pigtailed Laser Diode Single Mode Fiber -kuidussa on sisäänrakennettu InGaAs-monitorivalodiodi ja optinen eristin, joka on integroitu sen pakkaukseen. Lähtöteho kuidusta >2mW, Tämä laserdiodi soveltuu käytettäväksi optisissa verkoissa, kuten matkaviestinjärjestelmissä ja CATV-järjestelmissä.

2. 1410nm DFB Pigtailed Laser Diode Single Mode Fiber -kuidun käyttöönotto

Tässä 1410nm DFB Pigtailed Laser Diode Single Mode Fiber -kuidussa on sisäänrakennettu InGaAs-monitorivalodiodi ja optinen eristin, joka on integroitu sen pakkaukseen. Lähtöteho kuidusta >2mW, Tämä laserdiodi soveltuu käytettäväksi optisissa verkoissa, kuten matkaviestinjärjestelmissä ja CATV-järjestelmissä.

3. 1410nm DFB Pigtailed Laser Diode Single Mode Fiber -kuidun ominaisuudet

Aallonpituus 1410 nm;

ï ¼ ž2mW lähtöteho;

1410nm DFB-laserdiodi;

Sisäänrakennettu PD valinnainen;

Single Mode Fiber pigtail FC/APC:llä, FC/PC:llä tai muilla;

4. 1410nm DFB Pigtailed Laser Diode Single Mode Fiber -kuidun käyttö

Digitaalinen signaalin siirto;

WDM-järjestelmä;

Tietoliikenne;

Tietoliikenne;

Kuitukanava.

5. 1410 nm DFB:n yksimuotokuidun sähköoptiset ominaisuudet (T=25℃)

Parametri Symboli Kunto Min. Typ. Max. Yksikkö
Keskiaallonpituus λC PO = PF 1400 1410 1420 nm
Optinen lähtöteho PF IF=ITH+20mA 2 - - mW
Kynnysvirta ITH   4   10 mA
Käyttöjännite VF - - 1.2 1.5 pF
Nousuaika/syksyaika TR/TF JOS=ITH,PO=PF(20-80)% - - 0.4 ns
Valvo virtaa OLEN PO = PF 0.1 - 1 mA
Kapasitanssi C - - 10 15 PF
Spektrin leveys (-20 dB) Δλ IF=ITH+20mA   1.6 2.5 nm
Seurantavirhe TE - -1.0 - 1.0 dB
Optinen eristys ISO - 30 - - dB
2 sekunnin järjestyksessä intermodulaatiosärö IMD2 - - - -50 dBc
3. asteen intermodulaatiosärö IMD3 - - - -60 dBc
Suhteellisen voimakkuuden melu RIN - - - -145 dB/Hz
Sivutilan vaimennussuhde SMSR PO = 2mW 40 - - dB

6. Pakkauksen piirustus ja PIN-OUT-määritelmä (yksikkö:mm) 1410 nm:n DFB Pigtailed Laser Diode Single Mode Fiber -kuidusta

7. 1410nm DFB Pigtailed Laser Diode Single Mode Fiber -kuidun toimitus, toimitus ja jakelu

Kaikki tuotteet on testattu ennen lähettämistä;

Kaikilla tuotteilla on 1-3 vuoden takuu. (Laatutakuun alkamisen jälkeen veloitetaan asianmukainen huoltopalvelumaksu.)

Arvostamme liiketoimintaasi ja tarjoamme välittömän 7 päivän palautusoikeuden. (7 päivää tavaroiden vastaanottamisen jälkeen);

Jos myymälästämme ostamasi tuotteet eivät ole täydellistä laatua, eli ne eivät toimi sähköisesti valmistajan ohjeiden mukaisesti, palauta ne meille vaihtamista tai hyvitystä varten.

Jos tuotteet ovat viallisia, ilmoita meille 3 päivän kuluessa toimituksesta;

Kaikki tuotteet on palautettava alkuperäisessä kunnossaan, jotta ne ovat oikeutettuja hyvitykseen tai vaihtoon;

Ostaja vastaa kaikista toimituskuluista.

8. FAQ

K: Mikä on tarvitsemasi aallonpituus?

V: Meillä on 793nm 808nm 915nm 975nm laserdiodi.

K: Mikä on lähtötehon vaatimus?

V: Laatikkooptroniikka voidaan mukauttaa tarpeidesi mukaan.

Hot Tags: 1410nm DFB Pigtailed Laser Diode Single Mode Fiber, valmistajat, toimittajat, tukkumyynti, tehdas, räätälöity, irtotavarana, Kiina, valmistettu Kiinassa, halpa, alhainen hinta, laatu

kohdassa otsakkeen

Lähetä tiedustelu

Ole hyvä ja voit lähettää kyselysi alla olevassa lomakkeessa. emme aio vastata teille 24 tuntia .