1270nm - 1610nm CWDM 20mW SM tai PM kuitukytketty laser
  • Air Pro1270nm - 1610nm CWDM 20mW SM tai PM kuitukytketty laser
  • Air Pro1270nm - 1610nm CWDM 20mW SM tai PM kuitukytketty laser
  • Air Pro1270nm - 1610nm CWDM 20mW SM tai PM kuitukytketty laser
  • Air Pro1270nm - 1610nm CWDM 20mW SM tai PM kuitukytketty laser

1270nm - 1610nm CWDM 20mW SM tai PM kuitukytketty laser

1270nm - 1610nm CWDM 20mW SM tai PM Fiber Coupled Laser peittää asiakasvalikoiman suurilla aallonpituuksilla 1260nm - 1650nm, jotka on valmistettu hermeettisesti suljetussa 14-nastaisessa perhospakkauksessa. Meillä on myös täydellinen asiakasvalikoima lähtökuiduista ja lähtötehoista. SM-kuiduista, PM-kuiduista ja muista erikoiskuiduista.

Lähetä tiedustelu

Tuotteen Kuvaus

1. Yhteenveto 1 270 nm - 1 610 nm CWDM 20 mW SM tai PM kuitukytketystä laserista

CWDM 20mW SM tai PM Fiber Coupled Laser kattaa asiakkaiden valikoiman suuria aallonpituuksia 1260nm - 1650nm, jotka on valmistettu hermeettisesti suljetussa 14-nastaisessa perhospakkauksessa. Meillä on myös täydellinen asiakasvalikoima SM-kuitujen lähtötehoista, pakkaustyypeistä ja lähtökuituista , PM-kuidut ja muut erikoiskuidut.

2. 1270nm - 1610nm CWDM 20mW SM- tai PM-kuitukytketyn laserin käyttöönotto

CWDM 20mW SM tai PM Fiber Coupled Laser kattaa asiakkaiden valikoiman suuria aallonpituuksia 1260nm - 1650nm, jotka on valmistettu hermeettisesti suljetussa 14-nastaisessa perhospakkauksessa. Meillä on myös täydellinen asiakasvalikoima SM-kuitujen lähtötehoista, pakkaustyypeistä ja lähtökuituista , PM-kuidut ja muut erikoiskuidut.

3. 1270-1610nm CWDM 20mW SM- tai PM-kuitukytketyn laserin ominaisuudet

ITU:n aallonpituudet saatavilla 1270-1610nm;

Lähtöteho 20mW;

DFB aallonpituus stabiloitu yksimuoto laser;

Sisäänrakennettu optinen eristin, monitorin valodiodi, lämpösähköinen jäähdytin ja termistori;

Polarisaatiota ylläpitävä (PM) tai Single mode (SM) kuitupatsas.

4. 1 270 nm - 1 610 nm CWDM 20 mW SM tai PM kuitukytketyn laserin käyttö

LAN-, WAN- ja metroverkot;

C/DWDM-järjestelmät;

Laser lähteet;

5. Sähköoptiset ominaisuudet (T=25℃) 1270nm - 1610nm CWDM 20mW SM- tai PM-kuitukytkentälaser

Parametri Symboli Kunto Min. Typ. Max. Yksikkö
Keskiaallonpituus λc TL=15~35℃ CW λ-2   λ+2 nm
Optinen lähtöteho PO - 20 - - mW
Kynnysvirta ITH - - 10 35 mA
Rinnetehokkuus ƞ CW lähtöteho 10mW 0.05 0.11 0.2 mW/mA
Käyttövirta Iop PO = 20 mW (CW) - 200 300 mA
Spektrin viivanleveys LW FWHM - 2 - MHz
Laser eteenpäin jännite VF CW lähtöteho 20mW - - 3.0 V
Tarkkaile pimeää virtaa ID - - - 0.1 μA
Kaistanleveys (@-3dB) BW - - 2.5 - GHz
Sivutilan vaimennussuhde SMSR CW 35 40 - dB
Polarisaatio Extinction Ratio PER - 20 - - dB
TEC asetettu lämpötila RIN - 15 - 35
Tuloimpedanssi Ts - 22 25 28 Ω
Termistorin virta ZIN - 10 - 100 μA
Termistorin vastus ITC TL = 25℃ 9.5 10 10.5 KΩ
TEC-virta RTH TL = 25℃, TC = 70℃ - - 1.5 A
TEC-jännite ITEC TL = 25℃, TC = 70℃ - - 3.5 V
TEC-kapasiteetti VTEC TC = 70℃ - - 50
Termistorin lämpötila ΔT - - - 100
Aallonpituuden ajautuminen (EOL) - Testattu ohi
25 vuoden käyttöikä
- - ±0,1 nm
Aallonpituus Lämpötilakerroin Δλ/ΔT TEC lämpötila
klo 15-35
- 0.09 - nm/℃
Aallonpituus Virtakerroin Δλ/ΔΙ - - 0.01 - nm/mA

6. Pakkauksen piirustus ja PIN-OUT-määritelmä (yksikkö:mm) 1270nm - 1610nm CWDM 20mW SM tai PM kuitukytkentäinen laser

  • Tyyppi 1

  • Tyyppi 2

7. 1270-1610nm CWDM 20mW SM- tai PM-kuitulaserin toimitus, toimitus ja jakelu

Kaikki tuotteet on testattu ennen lähettämistä;

Kaikilla tuotteilla on 1-3 vuoden takuu. (Laatutakuun alkamisen jälkeen veloitetaan asianmukainen huoltopalvelumaksu.)

Arvostamme liiketoimintaasi ja tarjoamme välittömän 7 päivän palautusoikeuden. (7 päivää tavaroiden vastaanottamisen jälkeen);

Jos myymälästämme ostamasi tuotteet eivät ole täydellistä laatua, eli ne eivät toimi sähköisesti valmistajan ohjeiden mukaisesti, palauta ne meille vaihtamista tai hyvitystä varten.

Jos tuotteet ovat viallisia, ilmoita meille 3 päivän kuluessa toimituksesta;

Kaikki tuotteet on palautettava alkuperäisessä kunnossaan, jotta ne ovat oikeutettuja hyvitykseen tai vaihtoon;

Ostaja vastaa kaikista toimituskuluista.

8. FAQ

K: Mitkä ovat sovellukset ja aallonpituuden tarkkuus?

V: Laatikkooptroniikka voi tarjota monia aallonpituuksia, jotka vastaavat erilaisia ​​kaasunilmaisusovelluksia.

K: Mikä on tarvitsemasi optinen liitin?

V: Laatikkooptroniikka voi mukauttaa optisen liittimen vaatimuksen mukaan ilmaiseksi.

Hot Tags: 1270 nm - 1610 nm CWDM 20 mW SM tai PM kuitukytketty laser, valmistajat, toimittajat, tukkumyynti, tehdas, räätälöity, irtotavarana, Kiina, valmistettu Kiinassa, halpa, alhainen hinta, laatu

kohdassa otsakkeen

Lähetä tiedustelu

Ole hyvä ja voit lähettää kyselysi alla olevassa lomakkeessa. emme aio vastata teille 24 tuntia .